Wasze propozycje zmian
  • 0
  • Head Admin

Pomóżcie nam ulepszyć serwer!
    W tym temacie możecie pisać co warto było by zmienić.

• 0
  • no to sjema.
    Gramy nie od dziś, jak dla mnie pasuje zrobić kilka rzeczy i kilka nie powinno się robić.

-czas rundy (obecnie 2;30 - za duży) 2min max imo
    -komunikacja po śmierci 5 sek
    -dużo serwerów ma limit AWP, mnie to osobiście wkurza ale można by zrobić limit 1/2 drużyny ?
    -żeby wam nie przyszło do głowy wgrywać jakiś granatów WH itp jak u konkurencji, to jest żenujące.
    -skiny tu temat rzeka. Bo z jednej strony przyciągnie to dzieciaki “bo fajnie się gra z AWP asimov” z drugiej strony osłabi serwer ?

Jak mi coś wpadnie do głowy to napiszę

pozdro
    Gwiezdny

• 0
  • Head Admin

@kfjezdny powiedział w Wasze propozycje zmian:

no to sjema.
    Gramy nie od dziś, jak dla mnie pasuje zrobić kilka rzeczy i kilka nie powinno się robić.

-czas rundy (obecnie 2;30 - za duży) 2min max imo
    -komunikacja po śmierci 5 sek
    -dużo serwerów ma limit AWP, mnie to osobiście wkurza ale można by zrobić limit 1/2 drużyny ?
    -żeby wam nie przyszło do głowy wgrywać jakiś granatów WH itp jak u konkurencji, to jest żenujące.
    -skiny tu temat rzeka. Bo z jednej strony przyciągnie to dzieciaki “bo fajnie się gra z AWP asimov” z drugiej strony osłabi serwer ?

Jak mi coś wpadnie do głowy to napiszę

pozdro
    Gwiezdny

1.czas rundy ustawiony na 2 min
    2.info po śmierci zrobione na 5 sek (trzeba przetestować czy działa jak trzeba)
    3.limitów na tę chwilę nie ma. Pogadam z ukaszem co on na to.
    4.FFA będzie pozbawiony wszelkich dodatków typu skiny, wh, granaty kolorowe i itd…

1. jak wyżej

Dzięki za info!
    Pozdrawiam!

• 3
  • Limit AWP jak najbardziej :) max 2 na jedna drużynę :)

• 0
  • Ja proszę tylko o parę rzeczy:
    -Żeby vip nie posiadł 120 hp itp.
    -Żadnego autobh/ podwójnego skoku oraz dodatkowego hp za zabicie dla vipa
    -Brak hełmu dla vipa
    Wiem że trochę wymagam ale jest to wkurzające gdy gra się na serwerach ffa i vip ma taką przewagę nad zwykłym graczem.
    Pozdrawiam Kenny :D

• 0
  • Wykupienie Vipa jest dodatkowym zastrzykiem finansowym dla servera.
    A do Vipa trzeba czymś ludzi przekonać. Hełm bym zostawił. Raczej dodałbym zastrzyk gotówki na początek rundy. Tak aby Vipa było stać zawsze chociaż na kamizelkę i pm’a

• 0
  • @xepher Wiesz ale pm w pierwszej rundzie to trochę słabo ;p

• 0
  • eFantazjowicz

rezerwacja slotów - zawsze wejdziesz na serwer

oto moje zmazy :)
    brak limitu AWP
    immunitet - autobalans nie przeniesie
    +500$ po zakończeniu każdej rundy
    specjalne skiny postaci (!skins)
    apteczka oraz granat wh
    zestaw granatów + kevlar na początku rundy
    reset rankingu (!resetuj)
    reset statów w tabeli (!resetscore)
    specjalne wyróżnienie w czacie na serwerze - ★
    widzenie przez ściany po śmierci
    brak reklam

• 0
  • @kosa powiedział w Wasze propozycje zmian:

rezerwacja slotów - zawsze wejdziesz na serwer

oto moje zmazy :)
    brak limitu AWP
    immunitet - autobalans nie przeniesie
    +500$ po zakończeniu każdej rundy
    specjalne skiny postaci (!skins)
    apteczka oraz granat wh
    zestaw granatów + kevlar na początku rundy
    reset rankingu (!resetuj)
    reset statów w tabeli (!resetscore)
    specjalne wyróżnienie w czacie na serwerze - ★
    widzenie przez ściany po śmierci
    brak reklam

-1 Limint AWP Będzie do 2 dla graczy VIP Brak limitu
    -2 +
    -3 Tu trzeba wybrać 500+ lub Zestaw granatów+kevlar na początku rundy
    -4 Apteczka granat WH ODPADA
    -5 tu odpowiedz jest pk 3
    -6 Zobaczymy co da sie zrobić
    -7 Ten reset bedzie dla wszystkich graczy
    -8 Tag VIP kolor na czacie
    -9 ODPADA
    -10 Brak reklam o co chodzi ??

• 11 co do skinów VIPÓW też odpada wystarczy Kolor na czacie i tag VIP

• 0
  • Admin CSGO

Co do serwera Efantazji to mam kilka zastrzeżeń:
    -krótki czas zakupu broni na poczatku rundy

• dosyc mało map(wiem ze nie graja ludzie w inne ale klasyki takie jak np: de_tuscan albo de_westwood mogłby być. Lecz co do drugiej mapy wątpie, żeby ludzie tak bardzo grali chętnie tak samo jak w 1.6.
    • żeby balansowane były drużyny podczas meczu, (jeśli jedna z drużyn nie daję rady bądz ktoś opuścił mecz).
    • oraz wiecęj konkursów/eventów, które mozecie przedstawić w trakcie meczu w chat’cie ogólnym ( może być również na spontanie tak ja wcześniej z vipem) - Stryju chyba wie o co mi chodzi.

ostatnio edytowany przez Eman
  • 0
  • Head Admin

@Eman powiedział w Wasze propozycje zmian:

Co do serwera Efantazji to mam kilka zastrzeżeń:
    -krótki czas zakupu broni na poczatku rundy

• dosyc mało map(wiem ze nie graja ludzie w inne ale klasyki takie jak np: de_tuscan albo de_westwood mogłby być. Lecz co do drugiej mapy wątpie, żeby ludzie tak bardzo grali chętnie tak samo jak w 1.6.
    • żeby balansowane były drużyny podczas meczu, (jeśli jedna z drużyn nie daję rady bądz ktoś opuścił mecz).
    • oraz wiecęj konkursów/eventów, które mozecie przedstawić w trakcie meczu w chat’cie ogólnym ( może być również na spontanie tak ja wcześniej z vipem) - Stryju chyba wie o co mi chodzi.

1.Czas na zakup broni jest ten sam co na starym ffa i wynosi 20sec :) wystarczająco :)
    2.Mapy będą standardowe. Wiele razy mogliśmy się przekonać o tym że tuscan czy westwood nie cieszył się dużą popularnością…

1. Auto balance posiada FFA tylko jest włączony ten standardowy ( nie jest obsługiwany przez dodatkowy plugin ) i z tego co widziałem działa bardzo dobrze. Po rozmowach doszliśmy do wniosku by na serwerze FFA jak i DM było jak najmniej pluginów, co daje nam lepsze funkcjonowanie serwera.
    2. Konkursy/eventy będą organizowane podczas gry na serwerze jak i na forum. Skupiamy się na te chwile by dokończyć już forum i serwer DM. Ekipa adminów już rozkręca serwer FFA więc pewnie lada dzień uda mi się zorganizować jakiś roll giveaway dla graczy.
      Jak serwer będzie pełny to i konkursy się znajdą :)

• 0
  • Head Admin

Tak mi na myśl przyszło żeby wgrać jakiegoś SpawnNoblock czy jak to się tam zwie. Tłumaczyć chyba nie trzeba jakie ma to zadanie :)

• 0
  • eFantazjowicz

A moze dodac betowawnie? W sensie bet ct/t all ? :D

• 2
  • Head Admin

@Luczék powiedział w Wasze propozycje zmian:

To betowanie jest fajne, nie powiem. Tylko jest z tym jeden problem jak już jest to mało kto tego używa, ale może można spróbować. Trzeba by się $tryja zapytać, może przekonać, nie wiem :) Jak sądzicie ? :D

• 0
  • eFantazjowicz

@Luczék powiedział w Wasze propozycje zmian:

Właśnie wbiłem tutaj żeby to samo napisać :D @Shaq111akaRzeznik jeśli chodzi o to że mało osób używa to muszę się nie zgodzić. Gdy nie było eFantazji szwendałem się po różnych serwerach i zawsze było kilka osób które pisały “bet ct all” inne osoby się pytały o co chodzi i w taki sposób każdy wiedział ;) zawsze można dodać komunikat na czacie ale tego to chyba nikt nie czyta :D

Co do limitu AWP to także popieram ten pomysł ale gdy serwer będzie miał więcej slotów mam oczywiście na myśli 30+ (ale to oczywiście wraz z rozwojem serwera :D) to proponuję zwiększyć ten limit tak do 4 na drużynę (normalni gracze + VIP + ADMINI)

Jeszcze się wypowiem co do VIPa a co mi tam :D na różnych serwerach było tak że VIP miał albo więcej hp albo dostawał hp za zabicie - nie róbcie tak to strasznie denerwuje kevlar/kasa/granaty może być ale nie więcej hp proszę :)

• 1
  • Head Admin

@recelo Co do HP, był taki zamysł, ale na razie od tego odeszliśmy i wydaje mi się, .że czegoś takiego jak więcej HP raczej u nas nie będzie :)

• 1
  • Na pewno nie bedziemy dodawac takich bonusow na serwerze FFA.

• 3
  • Head Admin

30 slotów na tę chwilę przy TickRate 128 jest nie wykonalne… SV będzie skakało co spowoduje lagi serwerowe. 20 slotów jest optymalne i przy tym zostaniemy.
    Co do vipa myślę by dodać tylko kevlar plus zestaw granatów. Hp to przegięcie i normalni gracze będą opuszczać serwer.
    Limit wprowadzimy jak populacja na FFA wzrośnie, teraz mija się to z celem…
    Co do betowania to nie chciałem tego wprowadzać bo plugin się tylko ‘‘kurzy’’ od nie uzywania. Ale na próbę mogę go wgrać i zobaczymy jak poleci…

Pozdrawiam

///EDIT
    Dodany plugin Team Bets!
    Możesz betować na swoją drużynę gdy zginiesz, o to przykład:
    bet t/ct all
    bet t/ct half
    bet t/ct 3000
    bet t/ct third
    Zapraszam do gry ;)

ostatnio edytowany przez Stryju
  • 22
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.
  • Wygląda na to, że Twoje połączenie z Wasze propozycje zmian zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.