Przywitaj się
  • 2
  • Senior Moderator

W tym temacie możesz powiedzieć “Witam ponownie Fantazję”! Dajcie znać, że jesteście z nami i napiszcie coś o sobie - jest nas wiele, nie każdy Was zna osobiście :)

A więc zaczynając ode mnie:
    Witam wszystkich ponownie!
    Mam na imię Bartek, studiuję informatykę, mieszkam w Łodzi. Na Fantazji robię co mogę, zazwyczaj to czym nie chce się zająć nikt inny :laughing: Do zobaczenia na serwerach!

• 2
  • Siemanko!
    dawniej znany jako [9th]Wisnia co głupoty wygadywał za młodu niestety wiele się nie zmieniło :

• 1
  • @shamir Wisien :D cos Ty sie tak zmienil?:> taki dziwny nick jeszcze :P zamias po staremu:D

• 0
  • Witam.
    Mam na imię Jakub mieszkam w Szczecinie, mam 16 lat swoją przygodę fantazją zacząłem około 2 lat temu :D

• 0
  • Siema Siema:D
    Troszke nas wrocilo widze na stare smieci :) informujcie wszystkich :) powoli ruszamy

• 0
  • Kiedyś niesławny szymmatrix :) Z efantazją od lutego 2k14
    Witam ponownie !

• 1
  • Moderator

Czołem Baltazar.
    Z tej strony Mateusz, ale część mnie już zna :(

• 2
  • Dzień Dobry :) Martusia wita ponownie :)

• 1
  • eFantazjowicz

Siema, Ml0dY z tej strony wcześniej znany też jako Ml0dY lub jak kto woli Młody Żul ;) dobrze że wracamy bo fantazja to jedyny powód dla którego warto było grać w 1.6 ;) i w csa :) no i te zloty :P

• 1
  • @Ml0dY o mosz, to trzeba dla mlodego czita serwer 1.6 robic :gun:

• 46
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.
  • Wygląda na to, że Twoje połączenie z Przywitaj się zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.