Wzór podania na moderatora
  • 2
  • Senior Moderator

Chcesz być moderatorem? Napisz poniżej, według własnej inwencji, czemu powinienem Cię przyjąć :) Jak będzie się miło czytało, na pewno pogadamy sobie na Teamspeak’u, a dalej - kto wie?

Pamiętaj, że praca moderatora to działanie zza kulis - nikt nie klaszcze, nikt nie bije braw, ale za to masz kontrolę nad wszystkim :D

Jak już Ci się chciało to wszystko przeczytać, to nie siedź tak bez sensu, tylko napisz parę słów poniżej. No dawaj, nie będę czekał wiecznie.

Pozdro :slight_smile:

• 3
  • Moderator

Podanie 3x3 :grin:

Dlaczego powinienem zostać przyjęty na moderatora? Ponieważ jestem człowiekiem kulturalnym, miłym, przystojnym, poukładanym, schludnym, szanującym starszych, broniącym uciśnionych, pocieszającym strapionych, karmiącym bezdomne kotki i hobbistycznie degustującym trunki niskoprocentowe.
    Staż: Moderator na poprzednim forum efantazji przez około 1,5 roku.
    Co mnie skłoniło do podania: Chęć pomocy starym mordeczkom i odrodzenie efanty.

Pozdrawiam, 9

• 0
  • Senior Moderator

Wstępnie przyjęty. Złap mnie na tsie albo steamie to załatwimy Ci pakiet podstawowy zdolności moderujących.

• 0
  • eFantazjowicz

Dlaczego powinienem zostać przyjęty na moderatora? Ponieważ gram często na efantazji, znam podstawy cs’a itd. Jeżeli ktoś się mnie o takie rzeczy zapyta na pewno pomogę (sam mam ge od 7 miesięcy) oraz mam dużo czasu co wiąże się z wiekiem i codziennie mogę grać na serwerze
    Staż: brak.
    Co mnie skłoniło do podania: Granie na efantazji.

ostatnio edytowany przez Moder
  • 0
  • Head Admin

@Moder powiedział w Wzór podania na moderatora:

Dlaczego powinienem zostać przyjęty na moderatora? Ponieważ gram często na efantazji, znam podstawy cs’a itd. Jeżeli ktoś się mnie o takie rzeczy zapyta na pewno pomogę (sam mam ge od 7 miesięcy) oraz mam dużo czasu co wiąże się z wiekiem i codziennie mogę grać na serwerze
    Staż: brak.
    Co mnie skłoniło do podania: Granie na efantazji.

Może nie potrzebnie pytam, ale czuje, że powinienem. Chodzi Ci o admina czy moderatora ? Bo tak odnoszę wrażenie z kontekstu wypowiedzi, że chodziło o admina :)

• 0
  • eFantazjowicz

Na Admina serwera csgo, ale nwm gdzie napisać. Tak wgl Shaq mój team współpracuje z efantazją :D NS.junior

• 0
  • Head Admin

@Moder No Moder, jak ty nie wiesz gdzie napisać podanie, to czarno to widzę :D

• 0
  • Tak shaq jako mederator forum napewno sie nie nadaje ale jako administrator serwera Jestem Zaa prosze przenies jego temat / podanie w odpowiednie miejsce lub inny moderator :)

Miłego dnia

• 1
  • Head Admin

Jak mam być szczery, to to podanie, nawet jakby było w odpowiednim dziale jest po prostu słabe. I jakoś za dużo takiej szczerej chęci w byciu adminem ze strony modera to ja nie wyczuwam. Kilka dni przerwy w odpowiedzi na posta. Jakoś mnie to nie przekonuje.

• 0
  • Momder Napisz podanie w odpowiednim dziale

• 14
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.
  • Wygląda na to, że Twoje połączenie z Wzór podania na moderatora zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.