Wiki-Podanie
  • 0
  • Admin CSGO

1. Wiki
    2. 15
    3. http://steamcommunity.com/id/wikieveryonejohn/
    4. Administrowałem już tutaj prawie rok więc czemuż nie? Poza tym ludzie na naszej kochanej eFantazji są tacy milutcy. :)
    5. nie
    6. tak
    7. W tygodniu 17-21 weekendy cały dzień
    8. Należę do tej społeczności od września 2015 roku poznałem tutaj wielu ludzi. Rok temu zostałem administratorem i chciałbym kontynuować pełnienie tej funkcji ,w której świetnie się sprawdzałem.

• 0
  • Head Admin

Z czystym sumieniem, tobie Admin się należy. Ja jestem za tym, abyś wrócił do adminowania. Dobrze sobie radziłeś i pomagałeś w rozkręcaniu serwera.

Jestem na tak !

• 0
  • Head Admin

Potwierdzam!
    Jedna z niewielu osób które w tym wieku są tak dojrzałe :) Dobrze sobie radziłeś i nigdy nie było z Tobą problemów.
    Jestem na TAK!

• 0
  • Nie znam Cie, ciezko mi ocenic w jakikolwiek sposob. Podanie hmm troszke moglo by byc bardziej rozbudowane:)
    Poczekamy na osoby ktore Cie znaja z serwera :)

• 1
  • Nie wiem czy mój głos się liczy, ale pamiętam jak Wiki był adminem i dobrze sprawował swoją funkcję jeśli chodzi o porządek na serwerze :)

• 0
  • Head Admin

@Kiemon powiedział w Wiki-Podanie:

Nie wiem czy mój głos się liczy, ale pamiętam jak Wiki był adminem i dobrze sprawował swoją funkcję jeśli chodzi o porządek na serwerze :)

Liczy się każde zdanie. Cała nasza społeczność może się wypowiadać :)

• 0
  • Z tego co pamiętam to z WIKI nigdy nie było problemów, 0 skarg. Więc krótko mówiąc jak najbardziej jestem na tak.

• 0
  • Head Admin

Podanie przyjęte !
    Zapraszam na TS3 po flagi :)

• 10
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.
  • Wygląda na to, że Twoje połączenie z Wiki-Podanie zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.